Blog

Kadınlara Nasıl Doğru Saat Alınır?

Onun için en doğru hediyeyi düşünürken listenize karaladığınız birçok hediyeyle karşılaştırıldığında, bir saat gerçekten sonsuza kadar sürebilecek bir şeydir.

Hediye vermenin ilk ve en önemli kuralı saatler için de geçerlidir: Kişinin zevkinize uygun olmayan bir kadın saatini asla hediye olarak vermeyin. Bugünün kadın saatleri, birkaç yıl öncesine göre çok daha fazla çeşitlidir. Her zamankinden daha fazla mekanik saat var ve sadece altın ve gösterişli olduğu günler sona erdi. Hemen hemen her zevke göre uyarlanmış daha düşünceli ve her ortam da takılabilecek uygun saat tasarımları ortaya çıktı.

Saatin nasıl bir tarza sahip olması gerektiğinden emin değilseniz, saatin takılarını ve diğer moda aksesuarlarını gösterge olarak kullanmayı deneyin. Kişiyi inceleyin. Bir saate sahip değilse, kullandığı takılar, mücevherler veya aksesuarlar doğru saati bulmada önemli bir rol oynar.

Küpe, kolye veya bilezik takmayan çoğu kadın, genellikle bileklerine bir saat takmayı sever ve doğru olanı seçerken de dezavantajlı durumda değilsiniz. Saat takmıyorsa, muhtemelen zevklerini tam olarak belirlememiştir.

Hediye verirken gereksiz risklerden kaçının.  Alışılmadık bir şeyi seveceğinden emin değilseniz, muhtemelen en iyisi şatafatlı formlardan ve renklerden kaçının.

Bu günlerde kadınlar da daha büyük beden saatler takmayı seviyorlar. Ancak, onun belirli bir beden tercihini bilmiyorsanız. Kadın saatinin ortalama kasa ölçüsü yaklaşık 28 ila 33 milimetredir. Bu boyutlarda bir tercih yapabilirsiniz.

Saat kayışının doğru boyutta olduğundan emin olun. Standart yaklaşık 19,5 – 21 cm’dir (saat kasası dahil). Kişinin bilek boyuna göre bu ölçüyü öğrenmeniz gerekmektedir. Yoksa aldığınız saat kişiye büyük gelebilir ve bu durumda tekrar yaptırılması lazımdır.

İlgili Mesajlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir